Kas vyrus užveda labiau nei seksas? - Lollypop.lt

Kas vyrus užveda labiau nei seksas?

Kas vyrus užveda labiau nei seksas? Seksas. Seksas. Seksas. Ar iš tiesų vyrų galvoje visos mintys yra vien apie seksą? Kai kurie atlikti tyrimai sako, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Tam prieštarauja 2011 metais psichologijos profesorės Terri Fisher iš Ohajo valstijos universiteto atliktas tyrimas, kuriame teigiama, kad vyrai apie seksą pagalvoja vos 19 kartų per dieną. 

Vadinasi, vyrų galvoje dalis minčių tikrai yra ne apie seksą. LOLLYPOP primena, kad vyrai nėra sekso ištroškę gyvuliai – juos netgi kai kurie dalykai užveda daug labiau nei seksas. Vienas iš tokių – moteris.

Protinga moteris

Vyrai myli ne tik akimis. Galbūt jaunesnius vyrus labiau žavi dailios ir seksualios laibakojės manekenės, tačiau galiausiai jie supranta, kad tai tik laikina. Būtent dėl to protingi vyrai didesnį dėmesį kreipia ne į moters išorę, bet į vidų. Juk išorinis grožis yra laikinas, tiesa?

Protinga moteris parodo vyrui, kad su ja smagu ne tik mylėtis, bet ir kalbėtis pačiomis įvairiausiomis temomis, diskutuoti ar net pyktis dėl tam tikrų temų. Protinga moteris leis vyrui pabūti vienam ar išeiti į miestą su draugais. Protinga moteris nenorės, kad visą laiką būtum šalia, nes ji turi daug įvairios veiklos. Ji neįtarinės tavęs neištikimybe, nes žinos, kad geresnės nei ji tu tikrai nerasi.

Kas vyrus užveda labiau nei seksas?

Pasitikinti savimi moteris

Žmonėms myli tuos, kurie pasitiki savimi. Vyras geis tos moters, kuri savimi pasitiki ir žino, ko ji iš tiesų yra verta. Savimi pasitikinti moteris neleis vyrui jos skriausti ar žeminti, todėl tokiai moteriai vyras jaus susižavėjimą ir pagarbą. 

Vyrams patinka sulaukti pagyrimų iš moters, tačiau jis neįsižeis, jei sulauks ir kritikos. Vyrams patinka moteris, kuri žino ko nori ir kuri siekia savo tikslų. Vyrams patiks ir ta moteris, kuri, žvelgiant iš šalies, yra tyli ir jauki moteris, tačiau šalia savo vyro pavirsta tikra sekso deive.

Kas vyrus užveda labiau nei seksas?

Švelni moteris

Ji kartais parodo nagus, tačiau žino, kada reikia sustoti. Ji greičiausiai neruoš kiekvieną vakarą vakarienės, tačiau sugrįžusį iš darbo pasitiks su aistringu bučiniu ir klausimu kaip tau sekėsi. 

Tu žinai, kad kai tau bus sunku, tereikia padėti jai galvą ant kelių ir visos problemos kaip mat dings iš gyvenimo. Šalia jos gali būti trapus ir ji tikrai negalvos, kad esi nevykėlis. Šalia jos gali būti stiprus, nes tik tu vienintelis gali pakabinti lentyną miegamajame. Švelni moteris yra ramybės uostas, prie kurio dažnas vyras nori sustoti ir atsikvėpti.

Ar iš tiesų labiau užveda nei seksas?

Kas vyrus užveda labiau nei seksas? Mūsų atsakymas – taip. Sveikuose heteroseksualiuose santykiuose vyras ir moteris yra lygūs partneriai, todėl nereikšmingiems barniams vietos čia tikrai nėra. Daug geriau nei seksas vyrui bus ta moteris, kuri bus lygiavertė partnerė vyrui. Tokia moteris yra supratinga, savimi pasitikinti ir žinanti, ko nori iš gyvenimo ir ypač iš santykių. Seksas su tokia moterimi bus nuostabus, todėl jam nė nekils noro žvalgytis į kitas moteris, kadangi savo svajonių partnerę jau turi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Amžiaus patvirtinimas

Svetainėje pateikiama erotinio pobūdžio informacija skirta tik 18 metų ir vyresniems lankytojams. Ar esate pilnametis?

arba

Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei sutinkate su šiais slapukais, spauskite „Sutinku“.