Kodėl man nepatinka oralinis seksas? - Lollypop.lt

Kodėl man nepatinka oralinis seksas?

Kodėl man nepatinka oralinis seksas? Įvairiuose pokalbių forumuose galima rasti daug temų apie oralinį seksą, kuriose kartojasi ta pati mintis. Poroje nėra atliekamas oralinis seksas, vadinasi, kažkas yra blogai ir kažką reikia keisti. Vyras nenori patenkinti moters, o moteris nenori pirma imtis iniciatyvos, nes nori, kad to imtųsi vyras. O kaip yra iš tiesų? Nejau oralinio sekso iš tiesų visi taip nori? Kas turi imtis iniciatyvos? LOLLYPOP nusprendė išsiaiškinti kaip yra iš tiesų.

Tiesiog nemalonus jausmas

Jeigu vienai porai oralinis seksas yra privalomas, tai nereiškia, kad visos pasaulio poros tuo užsiims. Kai kurioms moterims vien nuo minties apie penį burnoje pasidaro bloga. Kai kuriems vyrams iš tiesų nepatinka makšties kvapas. Ką tokiu atveju daryti?

Geriau nieko nedarykite. O jei tiksliau, pamirškite oralinį seksą ir nekankinkite savęs. Seksas turi teikti malonumą, o šiuo atveju malonumo tikrai nebus. Galite tai pabandyti du, tris ar tris šimtus kartų, bet jeigu matote, kad nieko nesigauna, vadinasi, oralinis seksas tikrai nėra skirtas jums. Tai tik papildoma stimuliacija, kuri vieniems yra reikalinga, o kitiems ne.

Nemoka elgtis su lytiniais organais

Niekas negimė visko mokėdamas. Tas pats ir su oraliniu seksu ne visiems pavyksta tinkamai pamaloninti kitą asmenį. O kaip elgtis tam, kuris gauna oralinį seksą, tačiau nejaučia visiškai jokio malonumo?

Nepamirškite kalbėtis. Kaip jūsų antra pusė žinos kas jums patinka, jeigu niekada to nesakėte? Sakykite savo partneriui kas jums patinka ir kaip jums patinka būti liečiamam. Tiks tokiu būdu partneris sužinos, ar jis/ji yra teisingame kelyje. Oralinis seksas reikalauja kantrybės, bet jeigu nejaučiate jokio malonumo, ar iš tiesų jums reikia oralinio sekso?

Kodėl man nepatinka oralinis seksas?

Tai nėra pareiga

Vyras sutvarkė varvantį čiaupą, todėl vakare moteris jį pamalonins burna? O gal šiandien jos gimtadienis, todėl vienas iš siurprizų – oralinis? 

Oralinis seksas neturėtų būti dovana antrai pusei įvairiomis progomis. Jeigu jums oralinis seksas asocijuojasi su pareiga, kurią esate pasiryžęs atlikti kelis kartus per metus, geriau to atsisakykite. Seksą iš pareigos jūsų partneris tikrai supras, o tai papildomo malonumo tikrai nesuteiks. Be to, jeigu jums tikrai nepatinka oralinis seksas, kodėl save kankinate? Geriau sugalvokite kitą malonią seksualinę pramogą. Pavyzdžiui, erotinį masažą.

Kodėl man nepatinka oralinis seksas?

Seksas – tik jūsų asmeninis reikalas

Mes sutinkame su mintimi, kad kalbėtis apie seksą su draugais nėra blogai. Pavyzdžiui, galite gauti naudingų patarimų apie naują sekso pozą ar sužinoti apie naujausius sekso žaisliukus. Tačiau kalbos apie sekso dažnumą ar sekso rūšis turėtų būti tabu dėl vienos paprastos priežasties. Kiekvieno iš mūsų lytinis potraukis yra skirtingas, todėl vieniems karto per savaitę užteks, o kitiems ir 5 kartų per savaitę bus mažai.

Kodėl man nepatinka oralinis seksas? Tas pats ir su oraliniu seksu – kai kuriems tai yra malonumas, o kiti visiškai to nesupranta. Jeigu esate tas, kuriam oralinis seksas nesuteikia jokio malonumo, vadinasi, jums jo ir nereikia. Ir nė nebandykite to, jeigu matote, kad ir be oralinio sekso randate kitų malonumo šaltinių. Atsiminkite, kad seksas yra jūsų asmeninis reikalas, todėl mylėkitės tik taip, kaip jums iš tiesų patinka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Maksimalus nuotraukos dydis: 1 MB. Galimybė talpinti tik nuotraukas. Drop file here

Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei sutinkate su šiais slapukais, spauskite „Sutinku“.