Kokias sveikatos problemas gali padėti išspręsti sekso prekės?

Sekso prekės dažnai gali būti pozicionuojamos kaip prabangos prekės, ypač kai dabar rinkoje tiek daug modernių, prabangių modelių, kurie kartais net primena interjero aksesuarus, tačiau sekso prekės taip pat turi didelį potencialą norint pagerinti sveikatą. Sekso prekės gali būti naudingos sprendžiant įvairias sveikatos problemas, nuo fizinių iki psichologinių (žinoma, kombinuojant su kitais problemų sprendimo būdais).
Šiame straipsnyje aptarsime, kokias sveikatos problemas gali padėti išspręsti sekso prekės ir kaip jos gali prisidėti prie geresnės kasdienės savijautos.

Sekso prekės baltame fone.

Streso ir nerimo mažinimas

Viena iš dažniausiai pasitaikančių sveikatos problemų šiandien yra stresas ir nerimas. Sekso prekės, tokios kaip vibratoriai, gali padėti sumažinti streso lygį ir pagerinti nuotaiką. Orgazmas skatina endorfinų, natūralių organizmo „laimės hormonų“, išsiskyrimą. Šie hormonai gali padėti atsipalaiduoti ir sumažinti nerimą. Reguliarūs intymūs santykiai gali tapti puikiu būdu kovoti su kasdieniu stresu ir pagerinti bendrą psichologinę būklę.

Be to, vibratoriai ir kitos sekso prekės padeda atsipalaiduoti. Dėmesio sutelkimas į malonumą ir kūno pojūčius gali padėti atitraukti mintis nuo kasdienių rūpesčių ir susikurti pozityvią vidinę būseną.
Visada galite pradėti nuo ko nors ne per daug įmantraus, pavyzdžiui, klitorinių vibratorių moterims. Stimuliuojant klitorį moterims orgazmą pasiekti kur kas paprasčiau. 

Sekso prekės ir miego kokybės gerinimas

Kita dažna problema yra miego sutrikimai. Orgazmas prieš miegą gali padėti atsipalaiduoti ir greičiau užmigti. Tai ypač naudinga žmonėms, kurie kenčia nuo nemigos ar nekokybiško miego, sunkiai užmiega. Vibratoriai ir kitos sekso prekės gali būti puikūs įrankiai, padedantys siekti kokybiškesnio miego ir poilsio. Orgazmas skatina hormonų tokių kaip, pvz, oksitocinas išsiskyrimą, kurie gali padėti atsipalaiduoti ir geriau miegoti.

Taip pat verta paminėti, kad intymūs santykiai gali padėti sumažinti kortizolio lygį organizme. Kortizolis yra streso hormonas, kuris gali trukdyti kokybiškai miegoti. Tad seksas gali padėti sumažinti kortizolio lygį ir pagerinti miego kokybę.

Lytinės funkcijos gerinimas

Sekso prekės, ypač vibratoriai ir dildo, gali būti naudingi gerinant lytinę funkciją. Moterims, turinčioms problemų su orgazmo pasiekimu, vibratoriai (ar kitos sekso prekės) gali padėti pažinti savo kūną ir jo jautrias vietas. 

Vyrams masturbatoriai, kaip, pavyzdžiui, „Fleshlight“, gali padėti išlaikyti erekciją ir pagerinti ejakuliacijos kontrolę.
Į savo seksualinį gyvenimą įtraukus sekso žaislus, ypač naudojant juos kartu su partneriu, geriau pažinsite ir vienas kito kūną.

Klitorinis, G taško vibratorius moters rankoje.

Dubens raumenų stiprinimas

Kėgelio kamuoliukai gali padėti moterims stiprinti dubens raumenis atliekant specialius pratimus su jais. Tai ypač naudinga po gimdymo arba dėl su amžiumi susijusių problemų. Stiprūs dubens raumenys gali padėti išvengti šlapimo nelaikymo ir pagerinti seksualinį pasitenkinimą. Be to, gerai treniruoti dubens raumenys gali pagerinti laikyseną ir bendrą fizinę būklę.

Skausmo malšinimas

Sekso prekės gali būti puiki priemonė nesunkiam skausmui malšinti. Nesupraskime tiesiogiai – sekso prekės padeda atpalaiduoti viso kūno raumenis ir sumažinti įtampą, kuri gali būti lėtinių skausmų priežastis, o ir orgazmo metu išsiskiriantys hormonai gali padėti malšinti lengvą skausmą. Taip pat sekso prekės, naudojamos intymiam masažui, gali padėti sumažinti menstruacijų skausmus ir kitus nemalonius pojūčius. 

Sekso prekės kaip priemonė geriau pažinti save 

Sekso prekės gali padėti didinti pasitikėjimą savimi ir savo seksualumu. Eksperimentavimas su įvairiais sekso žaislais gali padėti geriau pažinti savo kūną ir poreikius – to pasekmė didesnis pasitikėjimą savimi intymiame gyvenime. Tai ypač aktualu žmonėms, kurie jaučiasi nepasitikintys savimi lytiniame gyvenime ar nepasitikintys savo kūnu.

Seksualinis pasitikėjimas yra svarbus ne tik intymiam gyvenimui, bet ir bendrai savijautai. Žmonės, kurie jaučiasi gerai savo kūne, pasitiki savo seksualumu, dažniau yra laimingesni ir labiau patenkinti savo gyvenimu apskritai.

Rožinis vibratorius moters rankoje.

Porų tarpusavio intymumo stiprinimas

Sekso prekės gali padėti stiprinti porų tarpusavio intymumą ir pagerinti santykius. Bendras sekso žaislų naudojimas gali padėti atviriau kalbėtis apie savo norus ir poreikius, o tai veda į artimesnį tarpusavio bendravimą. Sekso prekės taip pat gali būti puikus būdas tyrinėti savo ir partnerio fantazijas ir paįvairinti intymų gyvenimą.

Poroms, kurios ilgą laiką yra kartu, sekso prekės gali suteikti santykiams prieskonių ir naujovių. Taip išvengsite rutinos ir palaikysite aistrą santykiuose.

Pagalba po gimdymo

Po gimdymo moterims gali būti sunku grįžti į normalų seksualinį gyvenimą. Sekso prekės, tokios kaip švelnūs vibratoriai, gali padėti atstatyti dubens raumenis ir sugrąžinti malonumų pojūčius. Taip pat sekso prekės gali padėti sumažinti diskomfortą ir skausmą, kuris gali atsirasti po gimdymo.
Taip pat, sekso žaislai gali padėti atkurti intymų ryšį su partneriu po gimdymo. Tai naudinga abiem partneriams, padedant atkurti artumą santykiuose, nes po gimdymo poroje, dažniausiai, sunkumų patiria abu partneriai.

Psichologinės sveikatos gerinimas

Sekso prekių naudojimas gali padėti pagerinti bendrą psichologinę sveikatą. Orgazmai skatina endorfinų ir kitų geros savijautos hormonų išsiskyrimą, kurie gali padėti kovoti su įvairiomis psichologinėmis būsenomis. Be to, sekso žaislų naudojimas gali padėti atsipalaiduoti ir pabėgti nuo kasdienio streso – tai gali turėti teigiamą poveikį psichinei sveikatai.

Juodas vibratorius vyro rankoje ant moters pilvo.

Nauda prostatai

Sekso žaislai gali būti naudingi ir prostatos sveikatai. Prostatos masažas naudojant sekso žaislus gali padėti sustiprinti orgazmo intensyvumą. Taip pat, reguliarus prostatos masažas gali pagerinti kraujotaką dubens srityje, tai padeda išlaikyti ilgesnę erekciją. Toks masažas labai tiks vyrams, kurie susiduria su erekcijos disfunkcija ar sumažėjusiu libido. Prostatos masažas gali teigiamai veikti ir šlapimo pūslės sveikatą.
Žinoma, bus naudos ir psichologinei sveikatai – prostatos masažas gali padėti atsipalaiduoti ir sumažinti stresą, orgazmas skatina endorfinų ir oksitocino išsiskyrimą, o pastarieji hormonai žinomi dėl gebėjimo mažinti stresą, gerinti nuotaiką.

NEXUS – Prostatos masažuoklis „Revo Embrace” žada dar galingesnį malonumą nei iki šiol. 2 intensyvumo lygiai ir 6 vibracijos programos tarpvietės masažui. Prostatą yra bene viena jautriausių vyro erogeninių zonų – specialūs vibratoriai padės tą zoną paprasčiau pasiekti.

Bananas išlindęs iš džinsinių kelnių.

Sekso prekės yra daugiau nei tik priemonės malonumui. Jos gali turėti reikšmingą poveikį sveikatai, padėdamos spręsti įvairias fizines ir psichologines problemas. Nuo streso mažinimo ir miego kokybės gerinimo iki lytinės funkcijos stiprinimo ir dubens raumenų treniravimo – sekso prekės turi daug privalumų. Jei dar nesate išbandę sekso žaislų, galbūt laikas apsvarstyti jų naudą ne tik intymiam gyvenimui, bet ir bendrai sveikatai? Tinkamai pasirinkti ir naudojami sekso žaislai gali tapti žaisminga jūsų gyvenimo dalimi, padedančia jaustis geriau tiek fiziškai, tiek psichologiškai.

Investicija į sekso prekes gali būti naudinga ne tik jūsų malonumui, bet ir sveikatai. Pasirinkite kokybiškus žaislus, kurie atitinka jūsų poreikius ir lūkesčius, ir pradėkite mėgautis jų teikiamais privalumais. Nepamirškite konsultuotis su specialistais ir rinktis produktus iš patikimų tiekėjų, kad galėtumėte maksimaliai išnaudoti jų naudą.

Atsakysime į dažniausiai pasitaikančius klausimus apie sekso žaislus ir jų naudą sveikatai

Ar sekso žaislai gali turėti naudos sveikatai?

Taip, sekso žaislai gali turėti įvairios naudos tiek fizinei, tiek psichinei sveikatai. Straipsnyje aptariama kaip įvairiais būdais sekso žaislai gali pagelbėti. Sekso žaislai yra naudingi tiek vyrų, tiek moterų sveikatai, nepriklausomai nuo amžiaus.
Sekso prekės nėra tik prabangos prekė, kaip kartais gali atrodyti, jos gali pagerinti fizinę ir psichologinę būklę, pavyzdžiui, pagerinti miegą, padėti stiprinti dubens raumenis, stiprinti prostatą, gerinti tarpusavio santykius, padėti geriau pažinti savo kūną.   

Kokie sekso žaislai gali būti naudingi sveikatai?

Patys įvairiausi sekso žaislai gali būti naudingi sveikatai. Priklauso kokios naudos siekiate. Viena vertus, orgazmas yra visapusiškai naudingas sveikatai, tad bet kuris žaislas, padedantis jį pasiekti bus naudingas. Kitą vertus, galima pažiūrėti smulkmeniškiau. Pavyzdžiui, po gimdymo iškilusioms problemoms spręsti rinkitės JE JOUE – vibratorių „Classic Bullet”. Mažas, klasikinis, diskretiškas, malonus naudoti.  

Norint pagerinti poros seksualinį gyvenimą rinkitės DAME PRODUCTS – laisvų rankų vibratorių „Eva II” – tai yra vienas išradingiausių kūrinių, šiuo metu esančių sekso prekių rinkoje. Ar žinote, kad klitorinius vibratorius galima naudoti ir partnerio erogeninių zonų stimuliacijai? Tad šis puikiai tiks jaudinančiai preliudijai arba sueities paįvairinimui. 

Kaip sekso žaislai gali padėti poros seksualiniame gyvenime?

Sekso žaislai padės geriau pažinti vienas kitą, tyrinėti savo ir partnerio kūną, jautriausias, daugiausiai malonumo teikiančias intymias vietas. Sekso žaislai gali tapti ir preliudijos dalimi, paįvairinti sekso rutiną, atnešti naujų potyrių.
Kviečiame sekso žaislus poroms apžiūrėti čia.

Ar gali sekso žaislai padėti dorotis su sekso problemomis po gimdymo?

Po gimdymo seksualiniame gyvenime gali kilti daugybė iššūkių. Nepasitikėjimo savo kūnu, pokyčiai jame, pakitęs partnerio požiūris, sumažėjęs sekso poreikis ir daug kitų. Tad sekso žaislai gali padėti palengvinti bent dalį kilusių iššūkių. 

Ar gali sekso žaislai būti naudingi vyrų sveikatai?

Taip, sekso žaislai gali teigiamai veikti prostatos sveikatą, pagerinti lytinę ir šlapinimosi funkciją, padėti išlaikyti erekciją ir sumažinti stresą. Kviečiame su prostatos masažuokliais susipažinti čia.  

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Amžiaus patvirtinimas

Svetainėje pateikiama erotinio pobūdžio informacija skirta tik 18 metų ir vyresniems lankytojams. Ar esate pilnametis?

arba

Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei sutinkate su šiais slapukais, spauskite „Sutinku“.