Sekso žaislai poroje - tabu ar būtinybė? - Lollypop.lt

Sekso žaislai poroje – tabu ar būtinybė?

Siekiant artimesnio ryšio, gilesnio intymumo jausmo vienas svarbiausių dalykų poroje yra įsiklausymas į savo partnerio poreikius ir norus, naujų pojūčių paieškos, atradimai ir jų praktinis išbandymas, pavyzdžiui, į rutiną įtraukti sekso žaislai, naujos pozos ir kita.
Visų porų gyvenimuose praverstų įvairovė, nes įvairovė neleidžia atsirasti nuobodžiai rutinai, kursto aistrą, susidomėjimą partneriu, kuria artumą. Ypač ilgalaikiuose santykiuose. Sekso žaislai poroje gali būti vienas iš daugelio būdų kasdienos paįvairinimui. 

Sekso žaislai poroms – kodėl verta išbandyti?

Sekso žaislai poroje įneša naujumo, kursto aistrą, sustiprina artumą ir gali prisidėti prie įvairių problemų sprendimo poros seksualiniame gyvenime. Pavyzdžiui, sekso žaislai poroms gali padėti spręsti tokias problemas kaip orgazmo nebuvimas (ypač kalbant apie moteris), sumažėjęs potraukis, priešlaikinė ejakuliacija. Sekso žaislai poroje padeda pažinti ir vienas kito kūną, tai kas partneriui patinka, teikia malonumą, kurioms kūno vietoms skirti daugiau dėmesio.  

Sekso žaislai poroms ir jų pasirinkimas dabar itin platus. Sekso žaislai poroje siūlo pačius įvairiausius stimuliavimo būdus, kitas funkcijas, tad kiekviena pora ras sau labiausiai patinkantį sprendimą. Svarbiausia leisti, kad sekso žaislai padėtų paieškose.

Išsklaidyk nuobodulį sekse

Kiekviena pora yra patyrusį nuobodulį sekse. Su šia problema susiduria ir žmonės esantys trumpalaikiuose ir ilgalaikiuose santykiuose. Juk visų mūsų temperamentai ir poreikiai skirtingi. O sekso žaislai poroje yra praktiškas ir paprastai panaudojamas įrankis seksualinio gyvenimo įvairovei. Panagrinėkime priežastis, kodėl nuobodulys seksualiniame gyvenime atsiranda. Nes atradus jūsų porai labiausiai aktualias priežastis ir leidus, kad kasdienybę paįvairintų sekso žaislai, tikėtini šaunūs rezultatai. 

Taigi, kokios galimos seksualinio gyvenimo suprastėjimo priežastys? 

Rutina – viena dažniausiai pasitaikančių priežasčių. Kad ir kaip mėgtume tam tikrą maistą, ar pasirinktą maršrutą į darbą, ar atostogų kelionių kryptį – ilgainiui visa tai atsibosta ir norisi kažko kito. Taip pat nutinka ir su seksu. Žinoma, vieniems nuspėjamumas kurį laiką gali patikti, nes pastovumas suteikia šiek tiek ramybės, tačiau kiti nuolat jaučia poreikį naujovėms, įvairesniems būdams pasiekti seksualinį pasitenkinimą. Tad jeigu inicijuojate seksą tais pačiais būdais, juo užsiimate toje pačioje lovoje ir praktikuojate tas pačias pozas, sekso žaislai dar neišbandyta niša – nuobodulys tikrai aplankys.

Prie rutinos prisideda ir ilgalaikiai santykiai. Kai užmezgame naujus santykius, įprastai dedame daugiau pastangų, būname spontaniškesni, gal tokių santykių pradžioje žaislai poroms net neateina į galvą. Seksas būna aistringesnis, mūsų veiksmai labiau sutelkti. Vėliau, ilgą laiką prabuvus santykiuose, lengva pamanyti, kad apie savo partnerį jau žinome viską ir nieko naujo, įdomaus čia nebebus. Kadangi viskas kinta, įskaitant ir mus pačius, turbūt, nereikia sakyti, kad toks mąstymas nėra teisingas. 

Nenuvertinkime ir išorinių veiksnių, tokių kaip pervargimas, įtampa, nemiga, stresas, gyvenimo pokyčiai, finansinės problemos, netektys, gyvenamosios vietos pasikeitimas, tiesiog didelis užimtumas, kita. Nes pirmiausia nepadirbėjus ties psichologine sveikata sekso žaislai poroms gali ir nepagelbėti.

Ką labiausiai mėgsta poros: žaislai poroje

Kiekviena pora turi savitumo, bet tam tikros tendencijos yra.

Išmanusis vibratorius – idealiai tinka tiems, kas mėgsta tyrinėti aplinką, atrasti naujoves. Jame yra net keli skirtingi malonumų režimai, kuriuos valdyti galima per atstumą. Oninder vibratorius poroms – sakyk TAIP dvigubam malonumui. Išmanusis vibratorius galingiems malonumams patirti. Visiškai atsparus vandeniui, naudojimo ilgis iki 8,5 cm.

Sekso žaislai poroms gali būti ne tik įvairūs vibratoriai, kaiščiai ar panašūs dalykai, bet ir žaidimai.
Secret play erotiniai žaidimo kauliukai paįvairins jūsų poros gyvenimą, įneš intrigos į santykius, žaismingumo. Jeigu sekso žaislai poroms dar niekada nebuvo įtraukti į jūsų seksualinį gyvenimą ir vis dar nedrąsu – pradėkite nuo žaidimų.  

Ilgesniems sekso malonumams poroje pagelbės penio žiedas. Penio žiedas turi 6 vibracijos režimus, greitis reguliuojamas. Žiedas padeda išlaikyti erekciją ir sustiprinti jautrumą. 

Sekso žaislai ir jų įtraukimas į poros santykius tai raktas į didesnį malonumą, pasitenkinimą pačiais santykiais, nenuobodų seksualinį gyvenimą. Dėl kokybiškesnio sekso sustiprėja lytinis potraukis, seksualiniai santykiai tampa dažnesni. Poroje įgyvendinus fantazijas santykiuose atsiranda daugiau artumo ir intymumo. Kiekvieni santykiai unikalūs, būkite vienas kitam kantrūs, dėmesingi, atlaidūs, raskite kas labiausiai tinka ir patinka jūsų porai (nesvarbu, net jei tai ir fetišai). Vien naujų būdų ieškojimas sustiprina ryšį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei sutinkate su šiais slapukais, spauskite „Sutinku“.