Seksuali apranga - daugiau malonumo už miegamojo durų

Seksuali apranga – daugiau pasitikėjimo savimi ir aistros už miegamojo durų

Vienam seksualiausias vaizdas – moteris, vilkinti trumpą, juodą suknelę ir avinti aukštakulnius. Tuo tarpu kitas negali atitraukti akių, žiūrėdamas į trumpučių šortų ir vyriško modelio marškinių derinį. Skonis neturi draugų, tačiau seksuali apranga, dažnai – net nesvarbu, kokio stiliaus, spalvos ar audinio – dėvima po viršutiniais drabužiais ar apsivelkama tik uždarius miegamojo duris, paliks be žado kiekvieną vyrą. Ir, žinoma, suteiks dar aštresnius potyrius lovoje.

Moterys, „įšokusios“ į romantiškus naktinukus ar…begėdiškai seksualią tarnaitės aprangą (tipinis vaidmenų žaidimas, bet, sutikite, veikiantis efektingai), it kokia burtų lazdele mostelėjus, pamačiusios savo atvaizdą veidrodyje ar geismo pilnas partnerio akis, akimirksniu pamiršta kasdienybę ir gali įsijausti tik į šią akimirką. Galbūt kaip tik šio „ingrediento“ trūksta, norint „pakurstyti“ šiek tiek atvėsusius santykius miegamajame?

Seksualios aprangos, kuria verta papildyti savo garderobą, TOP 5

Seksuali apranga – plati sąvoka, apimanti tiek romantiškus, daugiau ar mažiau parodančius naktinukus, tiek ir seksualius kostiumus, naudojamus vaidmenų žaidimuose, kurie užveda poras, norinčias ne tik veiksmo, bet ir originalios preliudijos. Išskyrėme kelis seksualių rūbų modelius, kuriais, jei dar to nepadarėte, verta papildyti savo slaptąją spintos lentyną.

Seksualūs naktinukai

Jauku miegoti ir su per dideliais marškinėliais, ir su ilgais flaneliniais naktiniais, tačiau, jei norite padaryti šventę partnerio akims, o sau – suteikti galimybę pasijusti geidžiamai, įsigyti bent vienus seksualius naktinukus tiesiog privalu. Romantiškai plevėsuojantys ar idealiai aptempiantys kūno linijas. Subtiliai paslaptingi ar, priešingai, „patiekiantys“ intymiausias vietas tarsi „ant“ lėkštutės? „Šlapio“ efekto, aistringos raudonos spalvos ar kuklūs rožiniai, dekoruoti tiuliu? Nuspręskite, kas „veža“ Jus ir Jūsų antrąją pusę: platus seksualių naktinių pasirinkimas gali išpildyti net ir slapčiausias fantazijas.

Korsetas

Korsetai, priklausomai nuo modelio, yra gana universalus rūbas, kurį drąsios moterys tam tikromis progomis gali priderinti ir prie įprasto garderobo ar dėvėti, norėdamos vizualiai pakoreguoti kūno linijas: liemuo yra suspaudžiamas, o krūtinė – sukeliama į viršų. Korsetai turi nusegamus dirželius, skirtas prisegamų kojinių pritvirtinti: tai – ne tik praktiška, bet ir labai erotiška detalė.

Net jei korsetas ir buvo slepiamas po rūbais, moteris, pasipuošusi šio tipo, artėjančio vakaro scenarijų nujaučia. Juk tai – seksualūs rūbas, nepaliksiantis abejingas nei vieno vyro!

Kūno kojinė

Kūno kojinė, dar vadinama bodžiu, sukurta taip, jog būtų išryškintos geidžiamos vietos, Jūsų partnerį, ypač, jei seksuali apranga miegamajame nėra kasdienybė, tikrai paliks be žado. Dar daugiau aistros pakurstysite, vyrui subtiliai užsiminusi, koks rūbelis slepiasi po Jūsų kasdiene apranga. Beje, kai kuriuose šio tipo rūbų modeliuose yra padaryti specialūs įkirpimai, leidžiantys likti su kojine ir akto metu. Tai – smulkmena, dar labiau stimuliuojanti dažno fantazijas.

Vaidmenų kostiumai

Jau minėta tarnaitės apranga, o gal – policininkės ar gydytojos drabužiai? Nesigilinsime, dėl kokių priežasčių būtent minėti vaidmenys dažniausiai įtraukiami į „S“ žanro filmų scenarijus, tačiau, prisipažinkite, su tuo susijusių fantazijų turime dažnas. Teminė apranga leidžia jas realizuoti, taip perkeliant savo seksualinį gyvenimą į visais atžvilgiais aukštesnį lygį.

„Bondage“ stiliaus liemenėlės

Tikriausiai ir Jums miegamajame yra tekę susidurti su šiek tiek kurioziška situacija, kai kyla abejonių, geriau (pa)likti su liemenėle ar be jos? Atviros „bondage“ liemenėlės tokių klaustukų tikrai nepaliks! Šio stiliaus odinės liemenėlės – atributas, dažnai papildantis propaguojančiųjų BDSM (intymūs dominavimo ir nuolankumo žaidimai) priemonių „arsenalą“. Tačiau įsigyti šiuos seksualius apatinius derėtų net ir tiems, kurie tokiems žaidimams dar nepribrendo: tai – itin paprastas būdas įnešti šiek tiek aštresnių „prieskonių“ į savo santykių su antrąja puse intymią kasdienybę.

Ar seksuali apranga gali puošti tik idealių formų moteris?

Visų pirma, ką reiškia sąvoka „idealios formos“? Jei esate užmezgę emocinį ir fizinį ryšį su savo partneriu, jam, kad ir kaip tai nuvalkiotai beskambėtų, esate pati „iausia“ – gražiausia, seksualiausia, tobuliausia. O tie papildomi kilogramai ar, priešingai, per mažos apimtys – tai tik Jūsų galvoje esančios psichologinės problemos, kurias reikia spręsti.

Seksualūs rūbai įprastai modeliuojami ir siuvami taip, jog paslėpdami, ko nereikia ir (visai nesubtiliai!) pabrėždami privalumus, puikiai atrodytų ant įvairaus sudėjimo moterų. Tad, pamynusios visus kompleksus, pagaliau išdrįskite išpildyti antrosios pusės svajonę ar slapčiausią savo fantaziją ir pasipuoškite seksualiais naktinukais, gundančiu odiniu korsetu ar kitu aistrą kurstančiu drabužėliu, skirtu pasipuošti už miegamojo durų.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei sutinkate su šiais slapukais, spauskite „Sutinku“.