TOP 10 sekso prekės 2024 metais

Sekso prekės ir jų pramonė nuolat keičiasi, auga ir tobulėja, siūlydama vis naujas technologijas, dizainus ir funkcionalumus, kurie padeda pagerinti intymų gyvenimą. 2024 metai nėra išimtis ir šiame įraše bus pristatytos populiariausios sekso prekės, tiksliau dešimt populiariausių pozicijų, kurios šiais metais užkariavo vartotojų širdis ir miegamuosius bei tapo tikrais bestseleriais. Nesvarbu, ar esate patyręs sekso žaislų vartotojas, ar dar tik pradedate savo kelionę, sekso prekės tikrai praturtins jūsų intymų gyvenimą.

Sekso prekės ant velvetinės medžiagos.

1. Programėlėmis (apps’ais) valdomi vibratoriai

Sekso prekės, tokios kaip šiuolaikiniai vibratoriai, valdomi per išmaniąsias programėles, tampa vis populiaresni. Jie leidžia partneriams valdyti malonumo įrankius nuotoliniu būdu, suteikiant galimybę žaisti net kai partneriai yra skirtingose vietose. Tai labai aktualu šiame, nuolat judančiame, pasaulyje. Dar prieš dešimt metų apie tokius sekso žaislus galėjome tik pasvajoti, o dabar jie jau čia.

Sekso prekės valdomos programėle telefone.


Programėlių funkcijos dažnai apima įvairias vibracijos intensyvumo ir modelių galimybes, kurios gali būti pritaikytos pagal individualius poreikius. Be to, kai kurios programėlės siūlo papildomas funkcijas, tokias kaip muzika, kurios ritmu sinchronizuojama vibracija, arba netgi galimybę kurti savo vibracijos modelius.

Mūsų asortimente esantis SATISFYER šylantis vibratorius “Hot Lover” suteiks tavo intymiam gyvenimui naujų pojūčių. Šis vibratorius yra itin pamėgtas moterų, nes turi dvi atšakėles. Ilgoji atšaka skirta vaginos malonumams, o trumpoji atšakėlė skirta klitorio stimuliacijai. Tokios sekso prekės kaip ši, suteikia moterims dvigubą stimuliaciją vienu metu. Kiškučiai vibratoriai yra tiesus kelias į kūną drebinančius orgazmus.

2. Savaime veikiantys dildo

Toliau sąraše sekso žaislai, tokie kaip dildo, kurie juda patys, taip suteikdami visiškai naują patirtį. Tai šiek tiek kitoks funkcionalumas nei tiesiog įpratai, įvairiais režimai vibruojantys prietaisai. Šie sekso žaislai imituoja natūralų judesį, kas dovanoja realistiškesnius pojūčius. Tokie dildo dažnai turi įvairius greičio ir intensyvumo nustatymus, leidžiančius vartotojams patirti maksimalų malonumą. Naujausi modeliai taip pat kartais turi tokias papildomas funkcijas kaip, pavyzdžiui, integruotus šildymo elementus, kurie dar labiau padidina tikroviškumo pojūtį ir komfortą naudojimo metu. Šios sekso prekės vis įgauna populiarumo, nes poroms dabar dažnai dėl įvairių priežasčių tenka patirti išsiskyrimą, laikiną ar ilgesnį gyvenimą atskirai.  

3. Virtualios realybės sekso prekės

Virtualios realybės (VR) sekso žaislai suteikia unikalią patirtį, sujungiant realų pasaulį su skaitmeniniu. Šios sekso prekės dažnai būna priderintos prie VR akinių ir leidžia vartotojams pasinerti į intensyviai realistiškas seksualines patirtis ir žaidimus. Tokie sekso žaislai yra puikus būdas tyrinėti naujas fantazijų plotmes ir praturtinti intymų gyvenimą. Kai kurie VR žaislai taip pat turi integruotus jutiklius, kurie reaguoja į naudojančiojo judesius, suteikiant dar didesnį interaktyvumo lygį.

4. Vibratoriai poroms 

Sekso prekės skirtos poroms.

Sekso prekės, ypač vibratoriai poroms, išpopuliarėjo dėl galimybės pasitarnauti abiems partneriams vienu metu. Šie vibratoriai yra ergonomiški, suprojektuoti taip, kad abu partneriai jaustų malonumą lytinių santykių metu. Jie dažnai yra valdomi per išmaniąsias programėles ir turi įvairius vibracijos nustatymus. Naujausi modeliai taip pat turi patobulintą baterijos veikimo laiką ir tylesnį veikimo mechanizmą, kuris užtikrina diskretiškumą ir patogų naudojimą.

Satisfyer Double love yra liukso klasės, prabangus vibratorius jūsų poros kokybiškiems ir nepamirštamiems žaidimams. Šį sekso prekė turi net dešimt skirtingų vibracijos režimų. Vibratorius visiškai atsparus vandeniui ir yra išmanus. Parsisiuntę programėlę, kuria valdomas prietaisas praplėsite malonumų ribas. 

5. Masažuokliai

Sekso prekės, tokios kaip įvairaus tipo masažuokliai, gali būti naudojami visam kūnui, suteikia daugiau nei tik seksualinį malonumą. Šios sekso prekės padeda atsipalaiduoti ir palengvinti įtampą, tuo pačiu metu stimuliuojant ir erogenines zonas. Tokie sekso žaislai yra puikus pasirinkimas poroms, kurios nori įtraukti masažą į savo intymų gyvenimą ir taip jį paįvairinti. Mažas turi įvairios naudos ne tik norint atpalaiduoti kūną, bet ir psichinei būsenai pagerinti. Masažavimas taip pat padeda geriau pažinti vienas kito kūną, suartina. Tad kodėl į savo meilės žaidimų rutiną neįtraukus ir tokios sekso prekės kaip masažuoklis? Taip pat, daugelis šių masažuoklių yra atsparūs vandeniui, todėl juos galima naudoti duše, vonioje ar išvykose prie vandens telkinių, suteikiant vienas kitam dar daugiau galimybių atsipalaiduoti.

6. Analiniai vibruojantys žaislai

Sekso prekės analiniam malonumui pasiekti.

Analinis seksas vis labiau atrandamas porų seksualiniame gyvenime. Analiniai žaislai, ypač tokie, kurie turi vibracijos funkciją, tampa vis populiaresni taip pat. Šio tipo sekso prekės siūlo naujus pojūčius ir gali būti naudojamos tiek solo, tiek poroje. Daugelis šių žaislų yra su skirtingais vibracijos tipais ir intensyvumais, kurie gali būti pritaikyti pagal individualius pageidavimus. Be to, daugelis jų yra pagaminti iš aukštos kokybės silikono, kuris yra saugus kūnui ir lengvai valomas.

Dėmesio centras šį kartą į LELO prostatos vibratorių “Loki”. Ši sekso prekė turi net šešis vibracijos nustatymus, turi ypatingą siaurėjantį dizainą, yra galinga, bet veikia tyliai.

7. Vyriškas masturbatorius

Sekso prekės, tokios kaip, vyriški masturbatoriai taip pat vis labiau atranda vietą vyrų seksualiniame gyvenime. Žinoma, šį sekso žaislą galima naudoti ir dviese, tačiau seksualinis gyvenimas neturi būti pamirštas ir tuomet kai šalia nėra pastovaus gyvenimo partnerio. Ši sekso prekė imituoja tikrą makštį (arba kitas kūno vietas, nes masturbatoriai būna kelių tipų) ir yra sukurta taip, kad suteiktų maksimalų malonumą. Rinkoje rasime daug skirtingų modelių ir tekstūrų, todėl kiekvienas vyras atsirinks  mėgstamą variantą. Naujausi modeliai taip pat turi reguliuojamus vakuumo nustatymus, kurie leidžia dar labiau pritaikyti patirtį pagal individualius poreikius.

Sekso prekės vyrų masturbacijai.

Masturbatoriai būna oraliniai, vaginaliniai ar analiniai. Fleshlight “Pink lady original” masturbatorius yra viena populiariausių prekių ne tik pas mus, bet ir visame pasaulyje. Su šiuo aukštos kokybės sekso žaislu malonumas garantuotas. Itin realistiški pojūčiai, tikrą odą primenanti medžiaga, reguliuojamas masturbacijos intensyvumas, patvarumas, lengva priežiūra ir paprastas naudojimas. 

8. Bluetooth valdomi vibratoriai kiaušiniai

Sekso prekės, taip vadinami kiaušiniai, yra nedideli, diskretiški ir labai galingi apvalūs vibratoriai. Jie gali būti valdomi per išmaniąją programėlę arba pultelį. Šie žaislai yra puikus būdas poroms žaisti ir eksperimentuoti, nesvarbu, ar jie yra kartu, ar atskirai. Jie taip pat yra atsparūs vandeniui, todėl šiuos žaislus galima naudoti vonioje ar duše, sugalvojant dar daugiau žaidimo galimybių.
Atiduok valdymo įrankį kitam į rankas ir lauk kūną užliejančios malonumo bangos.

Bluetooth valdomos sekso prekės.

LELO vibruojantis kiaušinėlis “Lyla 2” – itin diskretiškas ir tylus, naujas, patobulintas tavo malonumui skirtas žaislas. Puikiai tiks žaidimams viešumoje – niekas nežinos tavo intymios paslapties. Veikia net 11 metrų atstumu. Žaisliukas skirtas vidinei, vaginalinei, klitorio ar kitų erogeninių zonų stimuliacijai. Dar šis sekso žaisliukas turi specialią jautrumo judesiui technologiją – vien ranka krestelėjus pultelį galėsi reguliuoti žaisliuko intensyvumą. 

9. Šildomi sekso žaislai

Tai tokia sekso žaislų grupė, kuria jungia viena bendra funkcija – pašildymas. Galbūt, tokios sekso prekės yra aktualesnė mums, gyvenantiems vėsesnio klimato zonoje, kur tikrai stokojame šilumos. O gal ir ne. Truputis šilumos dar niekam nepakenkė.
Šildomi žaislai, tokie kaip dildo, įvairūs vibratoriai ir panašiai, gali būti šildomi iki kūno temperatūros ir suteikia natūralesnį, malonesnį pojūtį. Šie sekso žaislai dažnai turi reguliuojamą temperatūros funkciją, todėl naudojantys gali pasirinkti sau tinkamiausią šilumos lygį. Naujausi modeliai taip pat yra gaminami iš aukštos kokybės silikono, kuris užtikrina komfortą ir saugumą.

10. Kelnaičių vibratoriai

Kelnaičių vibratoriai yra mažo dydžio, diskretiški vibratorių tipai, kurie gali būti nešiojami apatinėse kelnaitėse. Jie yra idealiai tinkami slaptam malonumui ir gali būti valdomi nuotoliniu būdu, todėl puikiai tinka žaisti viešose vietose arba išlaikyti aistrą ilgose kelionėse. Naujausi modeliai taip pat turi patobulintas baterijas, kurios užtikrina ilgesnį naudojimo laiką.

Pabaigai

2024 metai atnešė daugybę įdomių produktų sekso prekių rinkoje. Nuo technologijų pažangos iki naujų dizainų, sekso prekių pasaulis siūlo daugybę galimybių pagerinti jūsų intymų gyvenimą. Nesvarbu, ar ieškote naujų pojūčių solo žaidimams, ar norite paįvairinti santykius su partneriu, šios dešimt populiariausių sekso prekių tikrai padės jums atrasti kažką ypatingo. Eksperimentuokite, atraskite ir mėgaukitės, nes intymus gyvenimas yra svarbi gyvenimo dalis. Investuodami į aukštos kokybės sekso žaislus, jūs tikrai pagerinsite savo intymią patirtį.

Pasistengsime atsakyti į dažniausiai kylančius klausimus:

Sekso prekės ir jų gausi pasiūla – kaip pasirinkti tinkamas?

Sekso žaislai ir jų pasirinkimas yra labai asmeniškas dalykas ir skirsis priklausomai nuo individualių poreikių. Svarbiausia yra atkreipti dėmesį į savo komfortą ir saugumą. Renkantis sekso prekes, svarbu medžiagų kokybė, funkcionalumas ir kitų vartotojų atsiliepimai. Aukštos kokybės sekso žaislai ne tik suteiks daugiau malonumo, bet ir bus saugesni naudoti.

Sekso prekių priežiūra ir laikymas

Norint, kad sekso prekės tarnautų ilgiau ir būtų saugios naudoti, būtina laikytis tam tikrų priežiūros ir jų laikymo taisyklių. Sekso žaislai turi būti valomi prieš ir po naudojimo, naudojant specialius valiklius arba švelnų muilą ir vandenį. Laikykite juos sausoje, vėsioje vietoje ir venkite tiesioginių saulės spindulių. Taip pat svarbu periodiškai tikrinti baterijas ir įkrovimo lizdus, kad įsitikintumėte, jog viskas veikia tinkamai. Taip pat rekomenduojama naudoti specialius laikymui skirtus maišelius ar dėžutes, kad sekso žaislai būtų apsaugoti nuo dulkių ir kitų nešvarumų. Nenaudokite sekso žaislų su jiems netinkamais lubrikantais.

Kodėl verta naudoti sekso prekes?

Sekso žaislai yra verti įtraukti į jūsų poros seksualinį gyvenimą, nes padeda geriau pažinti tiek savo, tiek partnerio kūną, suartina, padeda patirti malonumą, moterims padeda pasiekti orgazmą. Šiandien jau turime ir tokių žaislų, kuriuos galima naudoti per atstumą. Sekso prekės neleidžia nuoboduliui įsivyrauti, pagyvina seksualinį gyvenimą, galbūt, ypač tai aktualu ilgalaikius santykius turinčioms poroms.

Ar sekso žaislai yra tinkami naudoti ir solo žaidimuose?

Taip, žinoma. Sekso žaislai yra naudojami tiek poros santykiuose tiek užsiimant seksu vienam. Sekso žaislų dabar tokia pasiūla, kad lengvai išsirinksite sau labiausiai tinkamą vibratorių, dildo, analinį žaisliuką, masturbatorių ar kitką. Sekso žaislai yra naudojami tiek vyrų, tiek moterų solo žaidimuose.

Nežinau kaip išsirinkti vibratorių

Nesidrovėkite susisiekti su mumis [email protected] – pažadame diskretiškumą ir suteiksime visą reikiamą informaciją apie mūsų sekso prekes ir jų funkcijas. Taip pat, nemažai informacijos rasite mūsų tinklaraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Amžiaus patvirtinimas

Svetainėje pateikiama erotinio pobūdžio informacija skirta tik 18 metų ir vyresniems lankytojams. Ar esate pilnametis?

arba

Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei sutinkate su šiais slapukais, spauskite „Sutinku“.