Įdomūs faktai apie ŠV. VALENTINO DIENĄ! - Lollypop.lt

Įdomūs faktai apie ŠV. VALENTINO DIENĄ!

LOLLYPOP pristato 10 įdomių faktų apie šv. Valentino dieną, kurie privers Jus pakraipyti galvą ir nustebti!

  1. Kazanova, dar vadinamas „geriausiu meilužiu pasaulyje“, valgė šokoladą tam, kad šis suteiktų jam vyriškumo galios!
  2. Viduramžiais jauni vyrai ir moterys iš dubens traukdavo vardus, norėdami sužinoti, kas bus jų Valentinas.Jie didžiuodamiesi prisisegdavo šį vardą prie savo rankovės ir nenusisegdavo visą savaitę, kad visi tą vardą pamatytų.
  3. Panaši šventė, į Valentino dieną, senovės lietuvių kultūroje buvo gegužės 13 d. – meilės deivės Mildos diena.
  4. Japonijoje per Valentino dieną moterys dovanoja šokoladą vyrams. Vyrai dovanomis moterims atsilygina mėnesiu vėliau, kovo 14 d.
  5. Valentino diena yra šventė ne tik žmonėms: 3 proc. gyvūnų savininkų Valentino dienos proga dovanoja dovanas savo augintiniams.
  6. Pietų Korėjoje balandžio 14 d. švenčiama Juodoji diena. Šią dieną žmonės, kurie per Valentino dieną negavo dovanų, valgo greitai paruošiamus makaronus ir liūdi dėl to, kad yra vieniši.
  7. Valentino dienos proga, bus parduota daugiau nei 35 mln. širdelės formos šokoladinių saldainių dėžučių. O JAV Valentino dienos proga, šokoladui bus išleista daugiau nei 1 mlrd. dolerių, rašo „She Knows“.
  8. Raudonos rožės yra vadinamos meilės gėlėmis, nes raudona spalva simbolizuoja stiprius romantiškus jausmus. Valentino dienos proga, JAV parduodama 189 mln. rožių!
  9. Raudona rožė, buvo romėnų meilės deivės Veneros mėgstamiausia gėlė.
  10. Kiekvieną Valentino dieną į Italijos miestą Veroną, kur gyveno Šekspyro pjesės herojai Romeo ir Džiuljeta, atsiunčiama apie 1000 laiškų, adresuotų Džiuljetai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei sutinkate su šiais slapukais, spauskite „Sutinku“.