Ką reikia žinoti apie analinį seksą? - Lollypop.lt

Ką reikia žinoti apie analinį seksą ir analinę stimuliaciją?

Ką reikia žinoti apie analinį seksą ir analinę stimuliaciją? Daugybei žmonių išangė ir sritis aplink ją yra itin seksualiai jautri zona, o kai kuriems – tai pati jautriausia vieta. Analinėje srityje gausu nervų galūnių, kurios priklauso panašiai nervų sistemai, kaip ir makšties ar varpos juslinė sistema. Todėl analinė stimuliacija suteikia ryškių seksualinių pojūčių, kurių nepatirsite kitokiais būdais, ir paįvarina lytinį gyvenimą. Analiniu būdų patirtą orgazmą daugelis laiko išskirtiniu malonumu. 

Pagrindinis analinės stimuliacijos būdas, kurį dauguma praktikuoja, tai yra liesti partnerio išangę per vaginalinę ar oralinę sueitį. Stipresnių pojūčių patirti galima į tiesiąją žarną įkišus pirštą. Prieš tai visada sudrėkinkite pirštą ir lygiai nusikarpykite nagus, kad nesužeistumėte. Niekada to nedarykite, jeigu ant piršto ar rankos yra pūlių.

Kita analinio sekso technika – kai vyras vietoj makšties naudoja moters sėdmenis. Moteris įtempia sėdmenų raumenis ir, jais suspaudusi varpą, judina dubenį šitaip padėdama vyrui pasiekti orgazmą.

Analinis aktas, kai įsiskverbiama į tiesiąją žarną, susijęs su didele AIDS rizika, o dažni analiniai santykiai gali ištempti tiesiosios žarnos rauką ir sukelti išmatų nelaimymą. Tačiau ir tarp heteroseksualių porų yra jo gerbėjų. Beje, vertėtų žinoti, jog moterų išangė iš principo nepritaikyta analiniam seksui, kai į tiesiąją žarną įvedamas penis. Tuo tarpu vyrų išangę tvirtinantis žiedas yra linkęs atsistatyti. Moterų – ne.

Taip pat vyrams nepatartina užsiimti analiniu seksu be prezervatyvo, tuo labiau draudžiama nenuvalytą pirštą ar nepakeitus prezervatyvo penį kišti į makštį. Daugiau nei pusė tokių atvejų baigiasi makšties uždegimais, kuriuos išgydyti reikia nemažai laiko.

Ką reikia žinoti apie analinį seksą ir analinę stimuliaciją?

Kaip stimuliuoti vyrą?

Stimuliuojama prostata bei tiesioji žarna sukelia stiprius pojūčius. Šis jaudinimo būdas ypač praverčia, kai vyras kenčia nuo potencijos sutrikimų. Pirštas arba pirštai turi būti gerai sudėkinti (nes kitaip partneris jaus skausmą). Įkiškite pirštą maždaug per 5 cm į tiesiąją žarną. Spauskite žemyn tiesiosios žarnos sienelę, kur ir yra prostata. Tuo pat metu delnu spauskite vietą, esančią už kapšelio.

Ką reikia žinoti apie analinį seksą ir analinę stimuliaciją?

Kaip stimuliuoti moterį?

Labai atsargiai įkiškite gerai sudrėkintą pirštą į tiesiąją žarną ir švelniai jį traukiokite aukštyn žemyn. Delno apačia tvirtai spauskite vietą tarp išangės ir lytinių lūpų. Spausdamas iš išorės, paprašykite, kad partnerė padėtų jums, kūnu slėgdama pirštą iš viršaus. Taip susitraukia ir vėl atsipalaiduoja tiesiosios žarnos raukas.

Higienos sumetimais nelieskite makšties pirštu, kuris buvo tiesiojoje žarnoje ir paskui labai rūpestingai nusiplaukite rankas..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Amžiaus patvirtinimas

Svetainėje pateikiama erotinio pobūdžio informacija skirta tik 18 metų ir vyresniems lankytojams. Ar esate pilnametis?

arba

Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei sutinkate su šiais slapukais, spauskite „Sutinku“.