Žaisliukai suaugusiems ne priešai, o geriausi draugai - Lollypop.lt

Kodėl žaisliukai suaugusiems lovoje ne priešai, o geriausi draugai?

Žaislai, kaip ir žaisliukai suaugusiems, visada sulaukdavo išskirtinio dėmesio. Pavyzdžiui, ar žinote, kaip vadinasi pirmasis istorijoje kompiuteriu sukurtas filmas? Tiems, kuriems įdomu, pasakysiu: „Žaislų istorija“.

Tai buvo sentimentali įžanga, tačiau šį kartą kalbėsime ne apie animaciją, bet būtent apie žaislus ir žaisliukus, skirtus suaugusiems. O tai įdomi tema, nes net tautos išmintis teigia, kad „Vyrai visada išlieka vaikais, nes niekada nenustoja žaisti“ arba „Moteris Dievulis sukūrė ne darbui, o žaidimams“.

Šiandien Lollypop komandą kalbina žurnalas „Tik Vyrams”.

– Pirmiausia gal galite suprantamai paaiškinti, kas yra tie žaisliukai suaugusiems? Bent jau man atrodo, kad dauguma žmonių tradiciškai mano, jog tai natūralaus dydžio pripučiama lėlė arba falo imitatorius. Ir net aš nesuprantu, ar, pavyzdžiui, prie tokių žaisliukų priskiriamas išskirtinis apatinis trikotažas? Labai norėčiau, kad pasakytumėte TAIP.

– Tikriausiai reikėtų visų žurnalo puslapių, norint aprašyti, kas tai yra žaisliukai suaugusiems. Greičiausiai tų puslapių net neužtektų. Bet pabandysime glaustai ir visiems suprantamai atsakyti į jūsų klausimą. Tikriausiai kiekvienas sovietmečiu girdėjo, kad sekso nėra… 😊 Bet visi suprantame, kad tai tik vienas iš kvailiausių mitų 😊. Dabar visuomenės požiūris keičiasi ir tampa vis liberalesnis. Todėl žmonės šiuolaikiškiau reiškia savo norus ir fantazijas, yra drąsūs ir nebijo pasakyti apie savo jausmus, nori mėgautis gyvenimu ir jo teikiamais malonumais. Atsakydami į klausimą, kas yra žaisliukai suaugusiems, galime teigti, kad, kaip jūs ir minėjote, tai galėtų būti ir pripučiamos lėlės, ir falo imitatoriai, ir išskirtinis apatinis trikotažas, ir masažo aliejai, ir žvakės, ir akių raiščiai, ir dar daugybė įdomių dalykų. Bet per daug į tai nesigilinkime, nes už uždarų miegamojo durų tai yra kiekvieno žmogaus asmeninis gyvenimas.

Žaisliukai suaugusiems – tai intymaus gyveno prieskoniai, kurie didina aistrą, pildo slaptas svajones, suteikia visapusišką atsipalaidavimą, stiprina poros ryšį, jų tarpusavio pasitikėjimą, gerina sveikatą ir intymiam gyvenimui suteikia išskirtinę kokybę. Tik pats žmogus individualiai gali atsakyti į klausimą, kas jam suteikia išvardytus jausmus ir pasirinkti savo žaisliukus. Vienam tai gali būti seksualus apatinis trikotažas, kitam – martinio aromato žvakė, trečiam – vibratorius. Tegul kiekvienas žmogus pats nusprendžia, kas yra jo žaisliukas suaugusiesiems 😉.

– Vienas mano draugas (tikrai ne aš!) norėtų poetiškai paklausti: „O sekso žaisliukai suaugusiems padeda atsikratyti gyvenimo dulkių esant sustabarėjusiems ir bėgant metams nuobodžiais tapusių intymių santykių?“

– Vienareikšmiškai galima atsakyti, kad TAIP. Jeigu jūsų draugas uždavė tokį poetiškai sukurtą klausimą, manau, jis puikiai supranta, apie ką kalba. Nes jei žmogus taip aprašo savo intymius santykius, tikriausiai yra susidūręs su šia situacija, ir ne jis vienas… Tai yra natūralus procesas, kai poros susiduria su panašia problema. Ir ko norėti, kai intymų gyvenimą gyveni 10 ir daugiau metų… Per tokį laikotarpį lentynoje kartais atsiranda ir įdomiausi žaisliukai suaugusiems. Mūsų Lollypop parduotuvė tikrai galėtų jam padėti nuvalyti tas dulkes ir santykius pakylėti į aukštesnį lygį.

Tikriausiai kitas klausimas būtų: „Kaip?“

Aišku, žaisliukai suaugusiems perkami pasitariant su savo antrąja puse, kas tai galėtų būtų, nebent žmogus pats viską puikiai žino. Žaidimams reikia skirti laiko… Ką reiškia „skirti laiko“? Reikia suplanuoti, ar viskas bus vakare, ar ryte, atitinkamai tam pasiruošti, o besiruošiant ir belaukiant to laiko, jūs kaupiate savo energiją, svajojate apie tą metą, bandote jį įsivaizduoti, jau atitinkamai pažadinate savo hormonus. Ir nepamirškite, kad visa tai jaučia ir patiria jūsų partnerė(-is). Sulaukę to išsvajoto laiko, jūs niekur neskubate, norite išmėginti savo žaisliukus, patirti artumo euforiją, išleidžiate savo sukauptą energiją, pildote savo svajones, mėgaujatės puikiomis akimirkomis, džiaugiatės naujais jausmais ir pasineriate į giliausią atsipalaidavimo būseną. Nes lolypop.lt parduotuvėje parduodamos ne tik pripučiamos lėlės, čia yra įvairių prekių: lubrikantų, kurie santykiams suteikia kokybės; akių raiščių, nes kai nematai, sustiprėja kiti pojūčiai; seksualios aprangos, kuri leis dar labiau pasitikėti savimi ir atskleisti seksualumą; stimuliatorių, kurie padės pasinerti į malonumų vandenyną… Ir tai tikrai dar ne viskas 😊.

Jei dar nebandėte atsikratyti dulkių, labai rekomenduojame. O atsiliepimų lauksime [email protected] arba www.lolypop.lt

– Žmonės praeina pro sekso reikmenų parduotuvę. Dauguma (nekalbu apie močiutes, kurios praeidamos persižegnoja) jų norėtų užsukti, bet užguitas lietuviškas vidinis balsas įspėja: „Eik tiesiai, nes ką žmonės pamanys!“ Kaip pakomentuotumėte tokią situaciją? Ir dar, ar apsiperkant pas jus reikalingas galimybių pasas?

– Mes suprantame (ir nesmerkiame) tuos pasenusius stereotipus ir stengiamės juos pakeisti. Kuriant mūsų parduotuvę, tikslas buvo turėti nevulgarią, negėdingą ir visiems prieinamą parduotuvę.

LOLLYPOP tikslas, kad kiekvienas jaustųsi laisvas, visų širdyse visada būtų vasara, puiki nuotaika ir beribė gyvenimo meilė.

Įdomu, ką pamanytumėte penktadienio vakarą, pamatę kaimyną, einantį su lollypop maišeliu? Kad jis keistuolis?! O gal tyliai atsirastų baltas pavydas!? 😊

Suprasdami vyraujančią situaciją, mes sukūrėme internetinę parduotuvę, prekes siunčiame diskretiškoje pakuotėje, be jokių ženklų, leidžiančių suprasti, iš kokios parduotuvės jos yra, siunčiame į paštomatus ir pristatome į namus – pagal kliento poreikį.

Reikia suprasti, kad gyvename laisvoje šalyje ir mūsų asmeninis gyvenimas yra tik mūsų.

Taip pat galite sau užduoti klausimą, ar išėję iš lollypop parduotuvės tapote blogesnis? Ar pablogės jūsų santykiai su aplinkiniais? Jeigu – taip, gal tokių santykių net nereikia?! Renkamės laisvą gyvenimą ir drąsiai žengiame gyvenimo keliu, nes išgalvotoms problemoms gyvenimas per trumpas…😉

  1. S. Apsiperkant pas mus reikalingas tik geros nuotaikos ir meilės gyvenimui pasas, kurį kiekvienas sau išduodame patys 😊.

– Sakykime, noriu įsigyti kokią nors prekę. Galiu tikėtis išsamios informacijos, nes, sutikite, sekso žaisliukų kiekvieną dieną juk neperki? O jeigu nepatiks, galėsiu grąžinti?

– Visada galite tikėtis išsamios konsultacijos, bet jaučiame, kad žmonės gėdijasi klausti. Turime jiems patarimą: sakykite, kad draugas klausia 😊.

O jeigu rimtai, visada padedame išsirinkti labiausiai tinkantį žaisliuką. Konsultacijas suteikiame visais įmanomais komunikacijos kanalais, t. y. feisbuku, instagramu, el. paštu, telefonu. Iš pirmo žvilgsnio, žaisliukai suaugusiems turi labai platų asortimentą, bet truputį pasigilinus paaiškėja, kad jų nėra tiek daug. Čia tas pats, kaip pirkti bandelę ar su šokoladu, ar su pabarstukais, ar su džemu – esmė, kad pasirinkai bandelę 😊.

Kadangi tai yra intymios prekės ir mes turime užtikrinti aukštus higienos reikalavimus, jų grąžinimas galimas tik nepradarius pakuotės.

– Atrodo, viską sužinojome, bet pabaigoje, viską reziumuojant, atsakykite į esminį klausimą: „Kodėl žaisliukai lovoje ne priešai, o geriausi draugai?“

– Tikriausiai perskaičius šį straipsnį sunku rasti argumentų, kodėl žaisliukai gali būti priešai. Manome, kad pateikėme daugybę argumentų, kodėl žaisliukai yra geriausi draugai, reziumuodami negalime rasti argumentų, kodėl žaisliukai suaugusiems gali būti priešai. Nes šiuo atveju arba turi geriausius Lollypop draugus, arba jų neturi, o priešų šiuo atveju turėti tiesiog neįmanoma…

Pirmiausia gal galite suprantamai paaiškinti, kas yra tie žaisliukai suaugusiesiems? Bent jau man atrodo, kad dauguma žmonių tradiciškai mano, jog tai natūralaus dydžio pripučiama lėlė arba falo imitatorius. Ir net aš nesuprantu, ar, pavyzdžiui, prie tokių žaisliukų priskiriamas išskirtinis apatinis trikotažas? Labai norėčiau, kad pasakytumėte TAIP.

– Tikriausiai reikėtų visų žurnalo puslapių, norint aprašyti, kas tai yra žaisliukai suaugusiesiems. Greičiausiai tų puslapių net neužtektų. Bet pabandysime glaustai ir visiems suprantamai atsakyti į jūsų klausimą. Tikriausiai kiekvienas sovietmečiu girdėjo, kad sekso nėra… 😊 Bet visi suprantame, kad tai tik vienas iš kvailiausių mitų 😊. Dabar visuomenės požiūris keičiasi ir tampa vis liberalesnis. Todėl žmonės šiuolaikiškiau reiškia savo norus ir fantazijas, yra drąsūs ir nebijo pasakyti apie savo jausmus, nori mėgautis gyvenimu ir jo teikiamais malonumais. Atsakydami į klausimą, kas yra žaisliukai suaugusiesiems, galime teigti, kad, kaip jūs ir minėjote, tai galėtų būti ir pripučiamos lėlės, ir falo imitatoriai, ir išskirtinis apatinis trikotažas, ir masažo aliejai, ir žvakės, ir akių raiščiai, ir dar daugybė įdomių dalykų. Bet per daug į tai nesigilinkime, nes už uždarų miegamojo durų tai yra kiekvieno žmogaus asmeninis gyvenimas.

Žaisliukai suaugusiesiems – tai intymaus gyveno prieskoniai, kurie didina aistrą, pildo slaptas svajones, suteikia visapusišką atsipalaidavimą, stiprina poros ryšį, jų tarpusavio pasitikėjimą, gerina sveikatą ir intymiam gyvenimui suteikia išskirtinę kokybę. Tik pats žmogus individualiai gali atsakyti į klausimą, kas jam suteikia išvardytus jausmus ir pasirinkti savo žaisliukus. Vienam tai gali būti seksualus apatinis trikotažas, kitam – martinio aromato žvakė, trečiam – vibratorius. Tegul kiekvienas žmogus pats nusprendžia, kas yra jo žaisliukas suaugusiesiems 😉.

Vienas mano draugas (tikrai ne aš!) norėtų poetiškai paklausti: „O sekso žaisliukai padeda atsikratyti gyvenimo dulkių esant sustabarėjusiems ir bėgant metams nuobodžiais tapusių intymių santykių?“

– Vienareikšmiškai galima atsakyti, kad TAIP. Jeigu jūsų draugas uždavė tokį poetiškai sukurtą klausimą, manau, jis puikiai supranta, apie ką kalba. Nes jei žmogus taip aprašo savo intymius santykius, tikriausiai yra susidūręs su šia situacija, ir ne jis vienas… Tai yra natūralus procesas, kai poros susiduria su panašia problema. Ir ko norėti, kai intymų gyvenimą gyveni 10 ir daugiau metų… Per tokį laikotarpį lentynoje kartais atsiranda ir įdomiausi žaisliukai. Mūsų Lollypop parduotuvė tikrai galėtų jam padėti nuvalyti tas dulkes ir santykius pakylėti į aukštesnį lygį.

Tikriausiai kitas klausimas būtų: „Kaip?“

Aišku, prieš įsigyjant žaisliukus suaugusiesiems reikėtų su savo antrąja puse pasikalbėti, kas tai galėtų būtų, nebent žmogus pats viską puikiai žino. Žaidimams reikia skirti laiko… Ką reiškia „skirti laiko“? Reikia suplanuoti, ar viskas bus vakare, ar ryte, atitinkamai tam pasiruošti, o besiruošiant ir belaukiant to laiko, jūs kaupiate savo energiją, svajojate apie tą metą, bandote jį įsivaizduoti, jau atitinkamai pažadinate savo hormonus. Ir nepamirškite, kad visa tai jaučia ir patiria jūsų partnerė(-is). Sulaukę to išsvajoto laiko, jūs niekur neskubate, norite išmėginti savo žaisliukus, patirti artumo euforiją, išleidžiate savo sukauptą energiją, pildote savo svajones, mėgaujatės puikiomis akimirkomis, džiaugiatės naujais jausmais ir pasineriate į giliausią atsipalaidavimo būseną. Nes lolypop.eu parduotuvėje parduodamos ne tik pripučiamos lėlės, čia yra įvairių prekių: lubrikantų, kurie santykiams suteikia kokybės; akių raiščių, nes kai nematai, sustiprėja kiti pojūčiai; seksualios aprangos, kuri leis dar labiau pasitikėti savimi ir atskleisti seksualumą; stimuliatorių, kurie padės pasinerti į malonumų vandenyną… Ir tai tikrai dar ne viskas 😊.

Jei dar nebandėte atsikratyti dulkių, labai rekomenduojame. O atsiliepimų lauksime [email protected] arba www.lolypop.eu

Žmonės praeina pro sekso reikmenų parduotuvę. Dauguma (nekalbu apie močiutes, kurios praeidamos persižegnoja) jų norėtų užsukti, bet užguitas lietuviškas vidinis balsas įspėja: „Eik tiesiai, nes ką žmonės pamanys!“ Kaip pakomentuotumėte tokią situaciją? Ir dar, ar apsiperkant pas jus reikalingas galimybių pasas?

– Mes suprantame (ir nesmerkiame) tuos pasenusius stereotipus ir stengiamės juos pakeisti. Kuriant mūsų parduotuvę, tikslas buvo turėti nevulgarią, negėdingą ir visiems prieinamą parduotuvę.

LOLLYPOP tikslas, kad kiekvienas jaustųsi laisvas, visų širdyse visada būtų vasara, puiki nuotaika ir beribė gyvenimo meilė.

Įdomu, ką pamanytumėte penktadienio vakarą, pamatę kaimyną, einantį su lollypop maišeliu? Kad jis keistuolis?! O gal tyliai atsirastų baltas pavydas!? 😊

Suprasdami vyraujančią situaciją, mes sukūrėme internetinę parduotuvę, prekes siunčiame diskretiškoje pakuotėje, be jokių ženklų, leidžiančių suprasti, iš kokios parduotuvės jos yra, siunčiame į paštomatus ir pristatome į namus – pagal kliento poreikį.

Reikia suprasti, kad gyvename laisvoje šalyje ir mūsų asmeninis gyvenimas yra tik mūsų.

Taip pat galite sau užduoti klausimą, ar išėję iš lollypop parduotuvės tapote blogesnis? Ar pablogės jūsų santykiai su aplinkiniais? Jeigu – taip, gal tokių santykių net nereikia?! Renkamės laisvą gyvenimą ir drąsiai žengiame gyvenimo keliu, nes išgalvotoms problemoms gyvenimas per trumpas…😉

  1. S. Apsiperkant pas mus reikalingas tik geros nuotaikos ir meilės gyvenimui pasas, kurį kiekvienas sau išduodame patys 😊.

Sakykime, noriu įsigyti kokią nors prekę. Galiu tikėtis išsamios informacijos, nes, sutikite, sekso žaisliukų kiekvieną dieną juk neperki? O jeigu nepatiks, galėsiu grąžinti?

– Visada galite tikėtis išsamios konsultacijos, bet jaučiame, kad žmonės gėdijasi klausti. Turime jiems patarimą: sakykite, kad draugas klausia 😊.

O jeigu rimtai, visada padedame išsirinkti labiausiai tinkantį žaisliuką. Konsultacijas suteikiame visais įmanomais komunikacijos kanalais, t. y. feisbuku, instagramu, el. paštu, telefonu. Iš pirmo žvilgsnio yra daugybė įvairių žaisliukų, bet truputį pasigilinus paaiškėja, kad jų nėra tiek daug. Čia tas pats, kaip pirkti bandelę ar su šokoladu, ar su pabarstukais, ar su džemu – esmė, kad pasirinkai bandelę 😊.

Kadangi tai yra intymios prekės ir mes turime užtikrinti aukštus higienos reikalavimus, jų grąžinimas galimas tik nepradarius pakuotės.

Atrodo, viską sužinojome, bet pabaigoje, viską reziumuojant, atsakykite į esminį klausimą: „Kodėl žaisliukai lovoje ne priešai, o geriausi draugai?“

– Tikriausiai perskaičius šį straipsnį sunku rasti argumentų, kodėl žaisliukai gali būti priešai. Manome, kad pateikėme daugybę argumentų, kodėl žaisliukai yra geriausi draugai, reziumuodami negalime rasti argumentų, kodėl žaisliukai gali būti priešai. Nes šiuo atveju arba turi geriausius Lollypop draugus, arba jų neturi, o priešų šiuo atveju turėti tiesiog neįmanoma…

AČIŪ, KAD MYLITE GYVENIMĄ!

Lollypop.lt komanda

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei sutinkate su šiais slapukais, spauskite „Sutinku“.